DR73-150-R
Productnummer DigiKey
513-1135-2-ND - Tape & Reel (TR)
513-1135-1-ND - Cut Tape (CT)
513-1135-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DR73-150-R
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.83A 84.4 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.83 A 84,4mOhm Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DR73-150-R Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
2,05A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
84,4mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,140" (3,55mm)