SLF7032T-150M1R1-2PF
Productnummer DigiKey
445-2001-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2001-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2001-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SLF7032T-150M1R1-2PF
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.1A 90 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.1 A 90mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
SLF7032T-150M1R1-2PF Modellen
Categorie
Nominale stroom (A)
DC-weerstand (DCR)
90mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,134" (3,40mm)