DRA74-100-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
TDK
Op voorraad: 779
Gegevensblad
Similar
Delevan
Op voorraad: 4.625
Gegevensblad
Bourns Inc.
Op voorraad: 5.121
Bourns Inc.
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 2.56 A 43mOhm Niet-standaard