ECMS1V1306-701-R
Productnummer DigiKey
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECMS1V1306-701-R
Beschrijving
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
8A
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
DC-weerstand (DCR) (max.)
6mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,425" B (12,50mm x 10,80mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,252" (6,40mm)
Impedantie bij frequentie
700 Ohms @ 100 MHz