HS1016-3R8306-R
Productnummer DigiKey
283-HS1016-3R8306-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HS1016-3R8306-R
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 550mOhm 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
30 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,709" (18,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-15°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
550mOhm