MFBA2V1005-121-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MFBA2V1005-121-R |
Beschrijving | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 2A 95mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 95mOhm |
Fabrikant Eaton - Electronics Division | Klasse AEC-Q200 |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,024" (0,60mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Impedantie bij frequentie 120 Ohms @ 100 MHz | Functies Automotive |
Nominale stroom (max.) 2A |