MFBA2V1005P-601-R
Productnummer DigiKey
283-MFBA2V1005P-601-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBA2V1005P-601-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA2V1005P-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBA2V1005P-601-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1A 200mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
200mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (max.)
1A