PTS18126V125 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 1.963
Gegevensblad
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 4.596
Gegevensblad
Similar
Similar
SCHURTER Inc.
Op voorraad: 802
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 1.25 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
Productnummer DigiKey
283-3159-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3159-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS18126V125
Beschrijving
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Tijd tot inschakelen
400 ms
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
140 mOhms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Spanning - max.
6V
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.25 A
Dikte (max.)
0,027" (0,68mm)
Stroom - inschakel (It)
2.5 A
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
100 A