PTS18126V125 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PTS18126V125 |
Beschrijving | PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 1.25 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Tijd tot inschakelen 400 ms |
Fabrikant Eaton - Electronics Division | Weerstand - initieel (Ri) (min.) 50 mOhms |
Serie | Weerstand - na inschakelen (R1) (max.) 140 mOhms |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type Polymeer | Verpakking / doos 1812 (4532 metrisch), hol |
Spanning - max. 6V | Grootte / afmetingen 0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm) |
Stroom - hold (Ih) (max.) 1.25 A | Dikte (max.) 0,027" (0,68mm) |
Stroom - inschakel (It) 2.5 A | Goedkeuringsinstantie cURus, TÜV |
Stroom - max. 100 A |