SS-5H-3.15A-APH | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SS-5H-3.15A-APH |
Beschrijving | FUSE BRD MNT 3.15A 300VAC RADIAL |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 3.15 A 300 V AC DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Through-hole Radiaal, doos |
Fabr. | Verpakking / doos |
Serie | Breekvermogen bij nominale spanning 100A |
Verpakking Cut Tape (CT) Tape & Box (TB) | Smelten I²t 67.0 |
Status onderdeel Actief | Goedkeuringsinstantie CQC, cURus, KC, PSE, TÜV, VDE |
Type montage Through-hole | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Type zekering | Grootte / afmetingen 0,335" L x 0,169" B x 0,329" H (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm) |
Nominale stroom (A) | DC koude weerstand 17.5 Ohms |
Nominale spanning - AC 300 V |