APHD1608LCGCK
Productnummer DigiKey
754-2031-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2031-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2031-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHD1608LCGCK
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 570nm Led-indicatie - Discreet 1,9V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APHD1608LCGCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,9V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
100°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
574nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rond met gebogen top
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
0,70mm dia