APHD1608LSYCK
Productnummer DigiKey
754-2033-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2033-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2033-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHD1608LSYCK
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 1,85V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APHD1608LSYCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,85V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Golflengte - piek
590nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
0,70mm dia