APHD1608LZGCK
Productnummer DigiKey
754-2036-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2036-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2036-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHD1608LZGCK
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 525nm Led-indicatie - Discreet 2,65V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APHD1608LZGCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,65V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Golflengte - piek
515nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
0,70mm dia