XV3560-2R7407-R
Productnummer DigiKey
283-XV3560-2R7407-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XV3560-2R7407-R
Beschrijving
CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
400 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Radiaal, blik - kliksysteem 3,2mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - kliksysteem
Afstand geleider
0,886" (22,50mm)
Capaciteit
400 F
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Tolerantie
-5%, +10%
Hoogte - geplaatst (max.)
2,480" (63,00mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
3,2mOhm