XL60-2R7308T-R
Productnummer DigiKey
283-XL60-2R7308T-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XL60-2R7308T-R
Beschrijving
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3000 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Axiaal, blik - schroefklemmen 0,23mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
0,23mOhm
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Bulk
Type montage
Chassis, montage met tapbouten
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Axiaal, blik - schroefklemmen
Capaciteit
3000 F
Grootte / afmetingen
2,390" dia x 5,433" L (60,70mm x 138,00mm)
Tolerantie
0%, +20%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
Spanning - nominaal
2.7 V