XL60-3R0308T-R
Productnummer DigiKey
283-XL60-3R0308T-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XL60-3R0308T-R
Beschrijving
CAP 3V 3000F THREAD
Gedetailleerde beschrijving
3000 F (EDLC) supercondensators 3 V Axiaal, blik 0,23mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
0,23mOhm
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Lastapbout
Type montage
Chassismontage
Verpakking / doos
Axiaal, blik
Capaciteit
3000 F
Grootte / afmetingen
2,390" dia x 5,433" L (60,70mm x 138,00mm)
Tolerantie
0%, +20%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
Spanning - nominaal
3 V