TPLH-3R0/3000SL60138
Productnummer DigiKey
2085-TPLH-3R0/3000SL60138-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPLH-3R0/3000SL60138
Beschrijving
CAP 3000F 3.0V THREADED
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3000 F (EDLC) supercondensators 3 V Axiaal, blik - schroefklemmen 0,26mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Aansluiting
Schroefklemmen
Serie
Type montage
Chassis, montage met tapbouten
Verpakking / doos
Axiaal, blik - schroefklemmen
Grootte / afmetingen
2,362" dia (60,00mm)
Capaciteit
3000 F
Hoogte - geplaatst (max.)
5,453" (138,50mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
0,26mOhm