TPLH-2R7/3000SL60138
Productnummer DigiKey
2085-TPLH-2R7/3000SL60138-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TPLH-2R7/3000SL60138
Beschrijving
CAP 3000F 2.7V CHASSIS MOUNT
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3000 F (EDLC) supercondensators 2.7 V Axiaal, blik - schroefklemmen 0,26mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
Tecate Group
Aansluiting
Schroefklemmen
Serie
Type montage
Chassis, montage met tapbouten
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Axiaal, blik - schroefklemmen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
2,362" dia (60,00mm)
Capaciteit
3000 F
Hoogte - geplaatst (max.)
5,374" (136,50mm)
Spanning - nominaal
2.7 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
0,26mOhm