PDUMH15NET2LX
Productnummer DigiKey
PDUMH15NET2LX-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDUMH15NET2LX
Beschrijving
PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-
Categorie
Overspanningsbeveiliging
Geen
Connector - AC-ingang
NEMA 5-15P
Serie
Connector - AC-uitgang
NEMA 5-15R
Spanning - ingang
100V, 120V, 127V
Materiaal behuizing
Metal
Snoerlengte
12' (3,66m)
Stroom - max.
15A