PDUMH20NET2LX
Productnummer DigiKey
PDUMH20NET2LX-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDUMH20NET2LX
Beschrijving
PDU SWITCHED 1.9KW 120V 8 5-15/2
Connector - AC-ingang
NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Connector - AC-uitgang
NEMA 5-20R
Spanning - ingang
100V, 120V, 127V
Materiaal behuizing
Metal
Snoerlengte
12' (3,66m)
Stroom - max.
20A