ED-MONITOR-116CA
ED-MONITOR-116CA
ED-MONITOR-116CA
Productnummer DigiKey
4555-ED-MONITOR-116CA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ED-MONITOR-116CA
Beschrijving
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 11.6"
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Mens-machine-interface (HMI) Aanrakingsgevoelig scherm 12,0" Kleur
Categorie
Type display
Kleur
Fabrikant
EDATEC
Kleur behuizing
Zwart/Grijs
Serie
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Verpakking
Retailverpakking
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
12 ~ 24 VDC
Type
Aanrakingsgevoelig scherm
Functies
Uitbreidingsinterface
Grootte - display
12,0"