ED-PSU1204-EU
Productnummer DigiKey
4555-ED-PSU1204-EU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ED-PSU1204-EU
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 48 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Fabrikant
EDATEC
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Europa
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
CEE 7/16
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,66" L x 1,30" B x 2,26" H (93,0mm x 33,0mm x 57,5mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, RCM, UKCA, UL
Stroom - uitgang (max.)
4A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
48 W