ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
Productnummer DigiKey
4555-ED-MONITOR-156CA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ED-MONITOR-156CA
Beschrijving
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 15.6"
Gedetailleerde beschrijving
Mens-machine-interface (HMI) Aanrakingsgevoelig scherm 15,6" Kleur
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C
Spanning - voeding
12 ~ 24 VDC
Grootte - display
15,6"