RCM70CGI-471
Productnummer DigiKey
495-RCM70CGI-471TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Cut Tape (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCM70CGI-471
Beschrijving
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 700mA DCR 170mOhm (nom.)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RCM70CGI-471 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
700mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
170mOhm (nom.)
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,236" B (7,10mm x 6,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,205" (5,20mm)
Inductie bij frequentie
470 µH @ 100 kHz