16MLSW030070070
Productnummer DigiKey
RPC9790-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MLSW030070070
Beschrijving
WASHER SEALING M3 NYLON
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
M3 Afdichtend Sluitringen 0,055" (1,40mm) dikke Nylon
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16MLSW030070070 Modellen
Categorie
Grootte draad/schroef/opening
M3
Fabrikant
Essentra Components
Diameter - binnen
0,122" (3,10mm)
Serie
Diameter - buiten
0,276" (7,00mm)
Verpakking
Bulk
Dikte
0,055" (1,40mm)