16MLSW040090125
Productnummer DigiKey
RPC9759-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16MLSW040090125
Beschrijving
WASHER SEALING M4 NYLON
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
M4 Afdichtend Sluitringen 0,049" (1,25mm) dikke Nylon
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
16MLSW040090125 Modellen
Categorie
Grootte draad/schroef/opening
M4
Fabrikant
Essentra Components
Diameter - binnen
0,163" (4,15mm)
Serie
Diameter - buiten
0,354" (9,00mm)
Verpakking
Bulk
Dikte
0,049" (1,25mm)