FSP090-ABBU3
Productnummer DigiKey
2967-FSP090-ABBU3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP090-ABBU3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C6
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,86" L x 2,54" B x 0,89" H (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Spanning - uitgang
19V
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Stroom - uitgang (max.)
4,74A
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
90 W