FSP120-ABBU3 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Phihong USA
Op voorraad: 20
Gegevensblad
19V 120 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
U3 Ultra Slim Series Adapter FSP Group
FSP120-ABBU3
Productnummer DigiKey
2967-FSP120-ABBU3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP120-ABBU3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C6
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,86" L x 2,54" B x 0,89" H (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Spanning - uitgang
19V
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Stroom - uitgang (max.)
6,32A
Vermogen (watt)
120 W