AA150M-190B-R
Productnummer DigiKey
993-AA150M-190B-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AA150M-190B-R
Beschrijving
150W DESKTOP C6 ADPTR LOW PRO
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19V 150 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
109,1mW
Fabrikant
Phihong USA
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-5°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C6
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,63" L x 2,62" B x 0,91" H (143,0mm x 66,5mm x 23,1mm)
Spanning - uitgang
19V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
7,9A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
150 W