FSP230-AWAN3
Productnummer DigiKey
2967-FSP230-AWAN3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP230-AWAN3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 230W
Gedetailleerde beschrijving
54V 230 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
6,97" L x 3,37" B x 1,27" H (177,0mm x 85,6mm x 32,2mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Spanning - uitgang
54V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
4,26A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
230 W