FSP120-AWAN3
Productnummer DigiKey
2967-FSP120-AWAN3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP120-AWAN3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 120W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
54V 120 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,96" L x 2,98" B x 1,00" H (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Spanning - uitgang
54V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
2,22A
Vermogen (watt)
120 W