AA120U-540B-R
Productnummer DigiKey
993-AA120U-540B-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AA120U-540B-R
Beschrijving
120W C14 POWER DESKTOP ADAPTER
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
54V 120 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
74,1mB
Fabrikant
Phihong USA
Polarisatie
Positief midden
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Gebruikte regio
Internationaal
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - uitgang
54V
Grootte / afmetingen
5,90" L x 2,56" B x 1,38" H (150,0mm x 65,0mm x 35,0mm)
Stroom - uitgang (max.)
2,22A
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, UKCA
Vermogen (watt)
120 W