FSP300-50UCB
Productnummer DigiKey
2967-FSP300-50UCB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP300-50UCB
Beschrijving
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V -5V
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 5 Uitgang 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
14 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
25 A
Serie
Stroom - uitgang 4
300 mA
Verpakking
Box
Stroom - uitgang 5
100 mA
Type
Omhuld
Aantal uitgangen
5
Efficiëntie
80%
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Spanning - uitgang 1
3,3V
Spanning - uitgang 2
5V
Spanning - uitgang 3
12V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 3,94" B x 1,59" H (190,0mm x 100,0mm x 40,5mm)
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Spanning - uitgang 5
-5V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
12 A