FSP300-57FCB
Productnummer DigiKey
2967-FSP300-57FCB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP300-57FCB
Beschrijving
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 413W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 4 Uitgang 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
14 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
25 A
Serie
Stroom - uitgang 4
300 mA
Type
Omhuld
Efficiëntie
80%
Aantal uitgangen
4
Bedrijfstemperatuur
50°C
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
3,3V
Spanning - uitgang 2
5V
Grootte / afmetingen
5,91" L x 3,21" B x 1,59" H (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Spanning - uitgang 3
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
12 A