FSP500-50FDB
Productnummer DigiKey
2967-FSP500-50FDB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP500-50FDB
Beschrijving
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 624W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 4 Uitgang 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
16 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
41 A
Serie
Stroom - uitgang 4
500 mA
Verpakking
Box
Vermogen (watt)
Type
Omhuld
Efficiëntie
80%
Aantal uitgangen
4
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Spanning - uitgang 1
3,3V
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 2
5V
Grootte / afmetingen
5,90" L x 3,21" B x 1,59" H (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Spanning - uitgang 3
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Spanning - uitgang 4
-12V
Stroom - uitgang 1
14 A