FSP180-50FGNBI(M)
Productnummer DigiKey
2967-FSP180-50FGNBI(M)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP180-50FGNBI(M)
Beschrijving
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 180W
Gedetailleerde beschrijving
ATX AC/DC-omzetters 4 Uitgang 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
12 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
12 A
Serie
Stroom - uitgang 4
300 mA
Verpakking
Box
Vermogen (watt)
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Type
ATX
Efficiëntie
72%
Aantal uitgangen
4
Bedrijfstemperatuur
50°C
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Spanning - uitgang 1
3,3V
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 2
5V
Grootte / afmetingen
5,91" L x 3,21" B x 1,59" H (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Spanning - uitgang 3
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Spanning - uitgang 4
-12V
Standaard nummer
60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
8 A