ELI101-CPW_BACK
ELI Family Multi Touch Support
ELI101-CPW
Productnummer DigiKey
622-1090-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ELI101-CPW
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA)
Categorie
Schermdiagonaal
10,1" (256,54mm)
Fabrikant
Future Designs Inc.
Zichtvlak
216,96mm B x 135,60mm H
Serie
Achtergrondverlichting
Led - wit
Verpakking
Zak
Puntpixels
1280 x 800 (WXGA)
Status onderdeel
Actief
Interface
HDMI, USB
Type display
TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching)
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Displaymodus
Doorlatend
Puntafstand
0,06mm B x 0,06mm H