ELI101-IPHW
ELI Family Multi Touch Support
ELI101-IPHW
Productnummer DigiKey
622-1101-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ELI101-IPHW
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA)
Categorie
Schermdiagonaal
10,1" (256,54mm)
Zichtvlak
216,96mm B x 135,60mm H