ELI50-CPW
ELI Family Multi Touch Support
ELI50-CPW
Productnummer DigiKey
622-ELI50-CPW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ELI50-CPW
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT HD 5.0"
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 5" (127,00mm) 720 x 1280
Categorie
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Zichtvlak
62,10mm B x 110,40mm H