UEZGUI-4088-43WQN-BA
Productnummer DigiKey
622-1071-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UEZGUI-4088-43WQN-BA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, serieel, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Categorie
Schermdiagonaal
4,3" (109,22mm)
Zichtvlak
95,04mm B x 54,00mm H