UEZGUI-1788-43WQR-BA is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Op voorraad: 45
Gegevensblad
Resistief Displaymodulen - LCD, grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Productnummer DigiKey
622-1062-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Schermdiagonaal
4,3" (109,22mm)
Fabrikant
Zichtvlak
95,04mm B x 54,00mm H