GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
Productnummer DigiKey
1939-1908-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GTM43007-A4509-F(R)
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 9V 45W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 9V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GTM43007-A4509-F(R) Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
89%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 45°C
Status onderdeel
Actief
Functies
Universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,93" H (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Spanning - uitgang 1
9V
Standaard nummer
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
5 A