XHP410070M7XHP4(R) View 2
XHP410070M7XHP4(R)
Productnummer DigiKey
1939-XHP410070M7XHP4(R)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XHP410070M7XHP4(R)
Beschrijving
CBL ASSY 4 POS PLUG-PLUG 2.76"
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Kabelsets rechthoekige kabels Stekker naar stekker 0,230' (70,00mm, 2,76")
Categorie
Pitch - connector
0,100" (2,54mm)
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Lengte
0,230' (70,00mm, 2,76")