GTM43007-A6019-FW(R)
GTM43007-A6019-FW(R)
GTM43007-A6019-FW(R)
Productnummer DigiKey
1939-1057-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GTM43007-A6019-FW(R)
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 19V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 19V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
GTM43007-A6019-FW(R) Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 45°C
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,89" H (76,2mm x 50,8mm x 22,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO
Spanning - uitgang 1
19V
Stroom - uitgang 1
3.15 A