GTM43007-C4512-FW(R)
GTM43007-C4512-FW(R)
Productnummer DigiKey
1939-GTM43007-C4512-FW(R)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GTM43007-C4512-FW(R)
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 45W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
GTM43007-C4512-FW(R) Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 45°C
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,20" H (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
3.75 A