TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1227-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Gedetailleerde beschrijving
12V 18 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
TR9CE1500LCP-N(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
72" (1,83m)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
1,97" L x 3,17" B x 1,22" H (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
1,5A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
18 W