JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Productnummer DigiKey
1939-1087-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Beschrijving
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekkerbus 2,50mm bi.dia. (0,098"), 5,50mm bu.dia. (0,217") Doorgaand gat, rechte hoek
EDA/CAD-modellen
JACK-L-PC-10A-RA(R) Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Bulk
Functies
Printplaatgeleider
Spanning - nominaal
50 VDC
Nominale stroom (A)
10 A
Geslacht
Mannetje
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Door industrie erkende diameter mating
2,50mm bi.dia. (0,098"), 5,50mm bu.dia. (0,217")
Materiaal contact - beplating
Nikkel
Werkelijke diameter
0,098" (2,50mm BID), 0,217" (5,50mm BUD)