WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1558-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WR9QI1660LCPN(R6B)
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Gedetailleerde beschrijving
24V 40 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
WR9QI1660LCPN(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Positief midden
Serie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
1,71" L x 2,91" B x 1,39" H (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
1,66A
Standaard nummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
40 W