JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Productnummer DigiKey
1939-1715-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Beschrijving
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekkerbus 2,50mm bi.dia. (0,098"), 5,50mm bu.dia. (0,217") Uitsparing printplaat, doorgaand gat, rechte hoek
EDA/CAD-modellen
JACK-L-SMT-10A-RA(R) Modellen
Categorie
Aansluiting
Geknikte pen, soldeersel
Spanning - nominaal
50 VDC
Nominale stroom (A)
10 A
Type aansluiting
Stekkerbus
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Materiaal contact - beplating
Goud
Door industrie erkende diameter mating
2,50mm bi.dia. (0,098"), 5,50mm bu.dia. (0,217")
Materiaal behuizing
IJzer
Werkelijke diameter
0,098" (2,50mm BID)