JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Productnummer DigiKey
1939-1086-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Beschrijving
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekkerbus 2,10mm bi.dia. (0,083"), 5,50mm bu.dia. (0,217") Doorgaand gat, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
JACK-C-PC-10A-RA(R) Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Afscherming
Afgeschermd
Verpakking
Bulk
Functies
Printplaatgeleider
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
50 VDC
Type aansluiting
Stekkerbus
Nominale stroom (A)
10 A
Geslacht
Mannetje
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Door industrie erkende diameter mating
2,10mm bi.dia. (0,083"), 5,50mm bu.dia. (0,217")
Materiaal contact - beplating
Nikkel
Werkelijke diameter
0,083" (2,10mm BID), 0,217" (5,50mm BUD)